Mistrzostwa Gminy Kramsk w Warcabach

W dniu 15.02.2023 r w Wysokiem odbyły się gminne zawody w warcabach. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych. Naszą szkołę z rocznika 2010 i młodszego reprezentowały dziewczęta Julia Andrzejewska 6a i Julia Kopras 6b oraz chłopcy Mateusz Skoczylas 6a i Sebastian Kreczmer 6a. Druga kategoria wiekowa to uczniowie urodzeni w roku 2009 i 2008. W tej kategorii Kramsk reprezentowały dziewczęta Zuzanna Starosta 8b i Nadia Kodytek 7a oraz chłopcy Jakub Iwiński 8b oraz Sebastian Szurgot 8b. W zawodach uczestniczyło 48 uczniów z 6 szkół podstawowych gminy Kramsk. Klasyfikacja końcowa zawodników z Kramska przedstawia się następująco: Sebastian Szurgot 1 miejsce, Jakub Iwiński 2 miejsce, Sebastian Kreczmer 4 miejsce, Mateusz Skoczylas 6 miejsce, Nadia Kodytek 10 miejsce, Zuzanna Starosta 12 miejsce. Awans do kolejnego etapu uzyskały pierwsze cztery miejsca. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.