Uroczyste zakończenie szkoły klas 8

W dniu 21.06.2023 r. o godzinie 16:00 w auli Szkoły Podstawowej im. Olimpijczyków Polskich w Kramsku odbyło się uroczyste zakończenie klas 8-mych, pod hasłem „ Czas rozwinąć skrzydła”. Uczniowie klas 8a i 8b po wejściu szkolnego pocztu sztandarowego i odspiewaniu hymnu, powitali przybyłych gości oraz zatańczyli poloneza. Następnie odbyła się część artystyczna nawiązująca do wspomnień związanych z życiem szkolnym. Wszyscy świetnie się bawili. To był miły gest ze strony uczniów. Następnie głos zabrała pani dyrektor szkoły Żaneta Rusin, która szczerze podziękowała podziękowała uczniom za ich ciężkim pracę w tym roku szkolnym. Później z pomocą wychowawców wręczyła ośmioklasowym dyplomy absolwenta oraz nagrody za wyróżniające wyniki w nauce. Pani dyrektor w imieniu własnym i społeczności szkolnej, podziękowała bardzo serdecznie przewodniczącej rady rodziców pani Ewelinie Oksiak. Wręczane były również nagrody za działalność społeczną, udział w samorządzie uczniowskim oraz osiągnięcia sportowe. Wręczane były również nagrody za udział w turnieju tenisa stołowego o Puchar Proboszcza kramskiej parafii ks. parł. Sławomira Kasprzaka. Podziękowania otrzymali również rodzice, za aktywne uczestnictwo w życiu klasy i szkoły oraz zaangażowanie społeczne. Oklaskom nie było końca. Głos zabrali także zaproszeni goście, gratulując uczniom ich sukcesów oraz podkreślając ich wyjątkowość. Kończąc uroczystość pani przewodnicząca Rady Rodziców zaprosiła wszystkich gości na poczęstunek. Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, mimo wszystko mamy nadzieję, ze każdy z uczniów będzie pozytywnie wspominał naszą szkołę. Zyczymy wspaniałych wakacji oraz owocnych sukcesów w dalszej edukacji.